Otvorenie cyklotrasy ŠvejkaKrajská organizácia cestovného ruchu Severovýchod Slovenska – Prešov, Oblastná organizácia cestovného ruchu Horný Zemplín a Horný Šariš – Humenné a Detská organizácia Fénix Snina Vás pozývajú na slávnostné otvorenie 1. etapy... Viac »

Veľké Švejkovské manévre 2015Detská organizácia Fénix Snina v spolupráci s ukrajinskými partnermi z cykloklubu VELORUCH Ľvov Vás pozývajú pri príležitosti stého výročia účasti J. Švejka v 1. svetovej vojne na "Veľké Švejkovské manévre – 2015" –... Viac »

Cykloputovanie Zelený bicykel, 13.—18.7.2015Klub cykloturistov priateľov prírody „RUCH“ z Ľvova v spolupráci s "Baszta" (Bieszczadzkie Stowarzyszenie Ekoturystyczne) v Lesku a Detskou organizáciou Fénix Snina organizujú pre záujemcov o medzinárodnú cykloturistiku, poznávanie prírodných zaujímavostí, kultúrnych pamiatok a... Viac »

Ukážky bojov vo VýravePozývame Vás na podujatie Klubu vojenskej histórie Beskydy Humenné 20. 4. 2013 /sobota/ do Výravy na ukážku bojov z 1. svetovej vojny Odchod autobusu je od Polície v Snine o... Viac »

Švejkfest Galícia 2013Klub cykloturistov priateľov prírody „RUCH“ z Ľvova v spolupráci s BTC /Bieszczadzkie Towarzystwo Cyklistów/ v Ustrzykach Dolnych a Detskou organizáciou Fénix Snina organizujú pre záujemcov o medzinárodnú cykloturistiku, poznávanie prírodných... Viac »