Zážitkový kemp Bačova škola remesielPlagát Zážitkový kemp Bačova škola remesiel (.PDF) Program: Bačova škola remesiel (.PDF) Zážitkový kemp Bačova škola remesiel Zaujímajú Ťa ľudové remeslá? Môžeš si to vyskúšať! Kedy? Od 22. 6. do... Viac »

Tretí detský kulinársky workshop Valachova vareškaPlagát Detský kulinársky workshop (.PDF) Valachova Vareška Tretí detský kulinársky workshop v Ladomírove Máte záujem o intenzívny gastronomický zážitok a chceli by ste sa vareniu venovať počas celého dňa? Kulinársky... Viac »

Verejné obstarávanie: Píšťaly a píšťalkyVýzva na predkladanie ponúk na realizáciu zákazky s názvom: Propagačné materiály – píšťaly a píšťalky. Výzva (.PDF) Zmluva (.PDF) Cenový návrh (.PDF) Zmena lehoty na predkladanie ponúk (.PDF) Vysvetlenie k... Viac »

Príprava webstránky 'Trasa valašskej kultúry'Projekt „Trasa valašskej kultúry“ je spolufinancovaný z Európskeho fondu regionálneho rozvoja. Na zámku v poľskom Cieszyne sa koncom februára tohto roku uskutočnilo pracovné stretnutie partnerov v medzinárodnom projekte Interreg PL-SK... Viac »

Výsledky súťaže o najlepšie iniciatívy zdola„Pastierske (pracovné) ľudové piesne Uličskej doliny“ - Šiškanová Stanislava - Realizácia nahrávania pastierskych ľudových piesní a organizačné zabezpečenie kultúrneho pásma folklórnej skupiny Ľude spud Beskyda, Ulič „Zo života pastierov v... Viac »

Zmluva o poskytnutí službyTáto zmluva sa uzatvára pre poskytnutie služby „Publikácie pre propagáciu trasy”. Zmluva o poskytnutí služby (.PDF) Projekt „Trasa valašskej kultúry“ je spolufinancovaný z Európskeho fondu regionálneho rozvoja. Projekt realizuje Stowarzyszenie... Viac »

Netradične v LadomíroveProjekt „Trasa valašskej kultúry“ je spolufinancovaný z Európskeho fondu regionálneho rozvoja. DO Fénix Snina sa dlhodobo venuje udržiavaniu ľudových remesiel v našom regióne. V sobotu, 9. decembra 2017, pripravilo podujatie... Viac »

Verejné obstarávanieProjekt „Trasa valašskej kultúry“ je spolufinancovaný z Európskeho fondu regionálneho rozvoja. Ponuky sa predkladajú v lehote do 19. decembra 2017 do 13:00 hod. Výzva (.PDF) Špecifikácia (.PDF) Zmluva (.PDF) Cenový... Viac »

Druhý detský remeselný workshop FilcovanieProjekt „Trasa valašskej kultúry“ je spolufinancovaný z Európskeho fondu regionálneho rozvoja. Plagát Filcovanie (.PDF) Filcovanie Druhý detský remeselný workshop Kedy? 9.12.2017 od 10.00 hod. Kde? Ladomírov pri Snine – Ubytovňa... Viac »

Bačov ražeňProjekt „Trasa valašskej kultúry“ je spolufinancovaný z Európskeho fondu regionálneho rozvoja. Bačov ražeň je názov druhého kulinárneho workshopu pre deti a mládež, ktorý sa konal 7. októbra 2017 v obci... Viac »

Od klbka po koberčekProjekt „Trasa valašskej kultúry“ je spolufinancovaný z Európskeho fondu regionálneho rozvoja. Od klbka po koberček je názov prvého remeselného workshopu pre deti a mládež, ktorý sa konal v Snine 17.... Viac »

Druhý detský kulinársky workshop Bačov ražeňProjekt „Trasa valašskej kultúry“ je spolufinancovaný z Európskeho fondu regionálneho rozvoja. Plagát Bačov ražeň (.PDF) Bačov ražeň Druhý detský kulinársky workshop v Ladomírove Máte záujem o intenzívny gastronomický zážitok? Kedy?... Viac »

Konferencia na Trase valašskej kultúryProjekt „Trasa valašskej kultúry“ je spolufinancovaný z Európskeho fondu regionálneho rozvoja. Na konci augusta tohto roku sa v poľskom Cieszyne, v prekrásnom prostredí zámku, konala Úvodná konferencia v rámci projektu... Viac »

Valachova vareškaProjekt „Trasa valašskej kultúry“ je spolufinancovaný z Európskeho fondu regionálneho rozvoja. Valachova vareška je názov prvého kulinárneho workshopu pre deti a mládež ktorý sa konal 19.08.2017 v obci Ladomírov v... Viac »