Cyklo akcie

Cyklopodujatie: Za históriou SninyDetská organizácia Fénix, o.z., Územná organizácia Snina pozýva 30. septembra 2018 o 13:00 hod. deti a ich rodičov na cyklopodujatie Za históriou Sniny. TRASA: Železničná zastávka Snina-mesto — rímskokatolícky kostol — kaštieľ — pravoslávny chrám —... Viac »

Vihorlatské úzkokoľajky – 2. etapaĎalšie štyri technicky zaujímavé objekty z historickej lesnej úzkokoľajky Snina–Vihorlat a Stakčín–Strihovce budú obnovené. Na sninskej úzkokoľajke v lokalite pri Umartom sa budú opravovať tri objekty – vyčistí sa umelý vodný kanál... Viac »

Cyklopátrania – Objavujeme Prešovský kraj26. 7. 2014 – Sninské rybníky Pozvánka na cyklopátranie po okolí Sniny Krajská organizácia cestovného ruchu SEVEROVÝCHOD SLOVENSKA v spolupráci s Mestom Snina a DO Fénix Snina pripravila na 26.... Viac »

Pozvánka na školenie cykloznačkárovOOCR Horný Zemplín a Horný Šariš v spolupráci so Slovenským cykloklubom a DO Fénix Snina organizuje v dňoch 23.-25. 5. 2014 školenie cykloznačkárov pre okresy Humenné, Vranov n.T., Medzilaborce a... Viac »

Otvorenie cyklotrasy ŠvejkaKrajská organizácia cestovného ruchu Severovýchod Slovenska – Prešov, Oblastná organizácia cestovného ruchu Horný Zemplín a Horný Šariš – Humenné a Detská organizácia Fénix Snina Vás pozývajú na slávnostné otvorenie 1. etapy... Viac »

Veľké Švejkovské manévre 2015Detská organizácia Fénix Snina v spolupráci s ukrajinskými partnermi z cykloklubu VELORUCH Ľvov Vás pozývajú pri príležitosti stého výročia účasti J. Švejka v 1. svetovej vojne na "Veľké Švejkovské manévre – 2015" –... Viac »

Cykloputovanie Zelený bicykel, 13.—18.7.2015Klub cykloturistov priateľov prírody „RUCH“ z Ľvova v spolupráci s "Baszta" (Bieszczadzkie Stowarzyszenie Ekoturystyczne) v Lesku a Detskou organizáciou Fénix Snina organizujú pre záujemcov o medzinárodnú cykloturistiku, poznávanie prírodných zaujímavostí, kultúrnych pamiatok a... Viac »

Švejkfest Galícia 2013Klub cykloturistov priateľov prírody „RUCH“ z Ľvova v spolupráci s BTC /Bieszczadzkie Towarzystwo Cyklistów/ v Ustrzykach Dolnych a Detskou organizáciou Fénix Snina organizujú pre záujemcov o medzinárodnú cykloturistiku, poznávanie prírodných... Viac »