Cyklo

Cyklo akcie

Publikácie, Mapy


Vihorlatské úzkokoľajky – 2. etapa

Ďalšie štyri technicky zaujímavé objekty z historickej lesnej úzkokoľajky Snina–Vihorlat a Stakčín–Strihovce budú obnovené. Na sninskej úzkokoľajke v lokalite pri Umartom sa budú opravovať tri objekty – vyčistí sa umelý vodný kanál... Čítať viac »

Pozvánka na školenie cykloznačkárov

OOCR Horný Zemplín a Horný Šariš v spolupráci so Slovenským cykloklubom a DO Fénix Snina organizuje v dňoch 23.-25. 5. 2014 školenie cykloznačkárov pre okresy Humenné, Vranov n.T., Medzilaborce a... Čítať viac »

Otvorenie cyklotrasy Švejka

Krajská organizácia cestovného ruchu Severovýchod Slovenska – Prešov, Oblastná organizácia cestovného ruchu Horný Zemplín a Horný Šariš – Humenné a Detská organizácia Fénix Snina Vás pozývajú na slávnostné otvorenie 1. etapy... Čítať viac »

Veľké Švejkovské manévre 2015

Detská organizácia Fénix Snina v spolupráci s ukrajinskými partnermi z cykloklubu VELORUCH Ľvov Vás pozývajú pri príležitosti stého výročia účasti J. Švejka v 1. svetovej vojne na "Veľké Švejkovské manévre – 2015" –... Čítať viac »

Cykloputovanie Zelený bicykel, 13.—18.7.2015

Klub cykloturistov priateľov prírody „RUCH“ z Ľvova v spolupráci s "Baszta" (Bieszczadzkie Stowarzyszenie Ekoturystyczne) v Lesku a Detskou organizáciou Fénix Snina organizujú pre záujemcov o medzinárodnú cykloturistiku, poznávanie prírodných zaujímavostí, kultúrnych pamiatok a... Čítať viac »

Švejkfest Galícia 2013

Klub cykloturistov priateľov prírody „RUCH“ z Ľvova v spolupráci s BTC /Bieszczadzkie Towarzystwo Cyklistów/ v Ustrzykach Dolnych a Detskou organizáciou Fénix Snina organizujú pre záujemcov o medzinárodnú cykloturistiku, poznávanie prírodných... Čítať viac »